Originalios dalys – protingas sprendimas

Kuriant ir gaminant kiekvieną komponentą taikomi sudėtingi procesai, kuriuos reglamentuoja labai griežti ir tvirti kokybės standartai. Dirbdama su geriausiais pasaulio gamintojais DEUTZ-FAHR užtikrina, kad būtų naudojami patys pažangiausi sprendimai ir klientas gautų saugų bei kokybišką gaminį su atitinkamomis garantijomis.

Atvykite į mūsų regioną

 • VARIKLIAI

  Sukurti ir pagaminti žemės ūkiui

  Varikliai yra našūs, efektyviai naudoja degalus, juose integruoti „švari technologija“, todėl jie mažiau kenkia aplinkai. Atliekami griežti variklių kokybės kontrolės bandymai, kiekvienas jų komponentas atitinka Europos saugos standartus. Be to, klientai gali kliautis garantine technine priežiūra – tai pranašumas, galintis daug ką pakeisti.

 • SANKABOS

  Pasiektas tikslas

  DEUTZ-FAHR siekia tiekti tik geriausios kokybės atsargines dalis, todėl visos originalios sankabos gaminamos užtikrinant didžiausią efektyvumą ir ilgaamžiškumą.

  Sankabos labai svarbios DEUTZ-FAHR traktorių našumui ir funkcionalumui užtikrinti. Šios sankabos – pažangių tyrimų ir plėtros bei griežtos kokybės kontrolės, vykdomos glaudžiai bendradarbiaujant su rinkos lyderiais, rezultatas – sukurtos taip, kad palengvintų jūsų darbą ir padidintų jo našumą.

 • TRANSMISIJOS

  Efektyvumas ir patogumas

  Maksimalus našumas, minimalios sąnaudos ir patogesnis darbas: tai trys svarbiausi kiekvienos DEUTZ-FAHR transmisijos atributai.

  Galite pasikliauti DEUTZ-FAHR transmisija, nes ji specialiai sukurta taip, kad atlaikytų tiek kasdienes darbo apkrovas, tiek didesnes apkrovas neaukojant našumo. DEUTZ-FAHR transmisijos, pagamintos remiantis pažangiais tyrimais ir atliekant nuodugnius bandymus, užtikrina lengvą ir tikslų pavarų perjungimą ir krypties keitimą – net ir esant apkrovai.

 • STŪMOKLIAI

  Kokybė ir naujausios technologijos

  Pasitelkėme visą savo patirtį, kad galėtume pasiūlyti klientams stūmoklius, kurie padeda varikliams veikti ypač efektyviai ir našiai. Originalūs SDF stūmokliai užtikrina idealų degimą ir gerokai sumažina degimo kameroje susidarančių kietųjų dalelių kiekį.

  Pasitelkus pažangias naujas technologijas buvo sukurti stūmokliai, atitinkantys reiklius kokybės standartus, kad kiekvienas DEUTZ-FAHR traktorius maksimaliai išnaudotų savo galimybes.

 • HIDRAULINĖ IR ELEKTRONINĖ ĮRANGA

  Sukurta efektyviam darbui

  Hidraulinė ir elektroninė įranga tapo svarbiu veiksniu renkantis traktorių. DEUTZ-FAHR nuolat stebi rinkos tendencijas ir greitai sureagavo į savo klientų poreikius: visuose mūsų traktoriuose naudojamos hidraulinės ir elektroninės sistemos, sukurtos taip, kad galėtumėte dirbti efektyviau: didesnės valdymo ir manevravimo galimybės, sauga ir patogumas.

  Pavyzdžiui, mūsų mašinose naudojama nepriklausomo apkrovos slėgio technologija, kurios pagrindą sudaro apkrovos aptikimo sistema. Naudodamiesi šia technologija galite nurodyti traktoriui atlikti bet kokį manevrą bet kokiomis sąlygomis, nes siurblio tiekiamas hidraulinio skysčio srautas reguliuojamas realiuoju laiku pagal faktinį poreikį.

 • FILTRAI

  Ilgalaikė kokybė

  Originalūs filtrai sulaiko maksimalų kietųjų dalelių kiekį ir saugo mechaninius DEUTZ-FAHR traktoriaus komponentus nuo kenksmingų teršalų.

  Teršalus šalinantys oro ir skysčių filtrai gali atlikti labai svarbų vaidmenį siekiant maksimaliai padidinti variklio našumą, sumažinti degalų sąnaudas ir paversti darbą kabinoje patogesniu. DEUTZ-FAHR gaminiai išlaikė griežtus kokybės kontrolės ir funkcinius bandymus, jie sertifikuoti pagal Europos saugos standartus.
  Filtrai padės traktoriui ilgai dirbti taip pat efektyviai ir patikimai kaip dieną, kurią jį įsigijote.

 • DIRŽAI

  SDF diržai kuriami bendradarbiaujant mūsų tyrimų ir plėtros skyriui bei geriausiems Europos gamintojams šiame sektoriuje – taip išlaikomi aukšti kokybės standartai ir techninis DEUTZ-FAHR traktorių pranašumas.

  Mašinos, kuriose sumontuoti originalūs SDF diržai, dirbs tvariai ir ekonomiškai, nes diržai veiks be trūkumų ir ilgiau. Kiekvieno gamybos etapo tikslas yra pasiūlyti jums kompaktiškus, tylius ir neslystančius diržus, kuriems būdingos didelės galios perdavimo galimybės.

 • LANGAI

  Sauga ir komfortas

  Originalūs langai gaminami siekiant didžiausio efektyvumo.

  Šie elementai yra svarbi traktoriaus dizaino dalis dėl savo mechaninio stiprio, saugos ir terminio bei akustinio komforto kabinoje.

  DEUTZ-FAHR langai turi tarptautinius sertifikatus, taigi gaunate geriausią galimą produktą. Fiksuoti ir atidaromi šoniniai langai, galiniai langai ir stoglangiai gaminami iš grūdinto stiklo – jie labai tvirti ir kelia mažesnį pavojų, jei būtų išdaužti.

  Priekiniai ir galiniai langai gali pasiūlyti papildomų saugos ir komforto funkcijų, integruotų specialioje trijų sluoksnių konstrukcijoje.

 • Lubrikantai: patikimumas ir efektyvumas

  Įvairūs DEUTZ-FAHR lubrikantai saugo traktorių komponentus ir padeda jiems dirbti našiai.
  DEUTZ-FAHR lubrikantai padidina traktoriaus patikimumą net ir dirbant sudėtingomis sąlygomis bei didžiausio darbų intensyvumo laikotarpiais. Klientai gali maksimaliai padidinti darbo našumą išnaudodami visą turimą laiką ir sumažindami eksploatacijos išlaidas.

  Įvairūs DEUTZ-FAHR lubrikantai siūlomi įvairiais pavidalais, tai gali būti variklių alyva, transmisinė alyva, hidraulinis skystis, stabdžių skystis, guolių tepalas ir koncentruotas arba paruoštas naudoti aušinimo skystis.

Susisiekite su mumis
Paskambink mums Klauskite pasiūlymo
Kontaktinė forma
Parašykite mums
Informacija apie duomenų apsaugą Daugiau
Deutz-fahr
Dėkojame! Jūsų žinutė išsiųsta.
Kontaktinė forma
Mašinos nuoma
Informacija apie duomenų apsaugą Daugiau
Deutz-fahr
Dėkojame! Jūsų žinutė išsiųsta.
Naujienlaiškis
Užsisakykite AS Baltem Vilniaus filialas naujienlaiškįir gaukite naujausią informaciją apie pasiūlymus ir akcijas.
Informacija apie duomenų apsaugą Daugiau
Deutz-fahr
Dėkojame, kad užsisakėte naujienlaiškį
Kontaktinė forma
Parašykite mums
Informacija apie duomenų apsaugą Daugiau
Deutz-fahr
Dėkojame! Jūsų žinutė išsiųsta.